26 września 2011

I'm not a good model ;)

Myślcie, że bycie moim fotografem blogowym to bułka z masłem? Pstryknięcie kilku zdjęć i już coś się wybierze? W takim razie jesteście w wielkim błędzie! Jestem chyba najmniej dogodnym obiektem do fotografii na świecie. Aby to udowodnić zrobiłam dla Was 2 mixy zdjęć :) pierwszy jest związany z ciągłym poprawianiem przeze mnie włosów, które ciągle zasłaniają mi pół twarzy. Takie zdjęcia zajmują ok 30-40% zdjęć dla każdego looku. Drugi mix jest związany z moim ciągłym mówieniem. Ciężko mi usiedzieć, te klka-kilkanaście minut bez słowa. Takie zdjęcia to jakieś 20-30 % zdjęć looku. Inne też nie są idealne. Tak więc bycie moim fotografem to wcale nie taka łatwa sprawa. Mam nadzieję, że teraz macie choć troszkę sympatii  dla mojego kochanego biedaka  :) On naprawdę bardzo się stara, abym mogła Wam tu pokazać jakieś przyzwoite zdjęcia.
PS. Jutro postaram się dorzucić jakieś nowe zdjęcia ciuchów, mam nadzieję, że mi się uda! :) Pozdrawiam12 komentarzy:

 1. beautiful outfits!!

  OdpowiedzUsuń
 2. no way! you are a super cute model!

  x

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcie :)
  Podobają mi się te czarne rajstopki ze wzorkiem, marzą mi się takie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Heheh, rozumiem to, bo sama tak mam, ciągle się poprawiam, mówię coś, albo się denerwuję, że znowu źle coś robi. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a według mnie aparat Cię lubi :) masz bardzo ładne kości policzkowe no i jesteś po prostu zgrabna :) mnie się tam zawsze wszystkie zdjęcia podobają, bo wychodzisz na nich naturalnie :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne nogi ;) też uważam, że aparat Cię lubi ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tam. Mój fotograf narzeka strasznie wiec nie przejmuj sie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. hahaha dobry pomysł na post ;) najlepszy jest mix jeden z włosami :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję dziewczyny! Nie miałam co nowego wrzucić z ciuchów, więc postanowiłam to, żeby nie było nudno zwłaszcza, że podczas robienia zdjęć ciągle słyszę, żebym zamknęła buzię bo na wielu mam otwartą i przestała machać rękami bo zasłaniam twarz ;)
  Thank you girls xoxo

  OdpowiedzUsuń
 10. hahaha, mam to samo. Tylko ja składam winę na mojego fotografa, bo robi zdjęcia w nieodpowiednim momencie (każdy to robi xD) U mnie nieudane zdjęcia zajmują jakieś 60% całości ;d

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ♥
Thank you for your comment ♥