24 września 2011

Photos - Sexy Mila

Przeglądając stronę http://weheartit.com/, na której szukam fajnych zdjęć dochodzę do jednego przerażającego wniosku - 70% zdjęć to zdjęcia Justina Biebera. Czy on naprawdę jest taki super?!
Dziś tematem zdjęć nie będzie bynajmniej JB, ale cudna Mila Kunis. Obecnie można ją zobaczyć w filmie "Friends with Benefits" (pol. "To tylko seks"- gratulacje dla pana tłumacza...), na który zamierzam się wybrać przy najbliższej okazji wolnej środy z Orange ;). O Mili zrobiło się głośniej w ostatnim czasie za sprawą roli u boku Natalie Portman w filmie "Czarny Łabędź". Jednak wiele osób zna ją także z dość dawnej już roli Jackie w kultowym serialu "That '70s Show" (pol. "Różowe Lata Siedemdziesiąte") - Ci co nie widzieli powinni koniecznie nadrobić zaległości!!!
Absolutnie seksowna i absolutnie urocza.

  


 

5 komentarzy:

  1. Nie lubiłam jej w "Różowych latach 70tych", pewnie przez to jaką postać grała. Ale muszę przyznać, że jest na prawdę ładna

    OdpowiedzUsuń
  2. Ma szansę stać się drugą Jolie

    OdpowiedzUsuń
  3. uwielbiam ją, jest przepiękna i ja osobiście uwielbiałam ją w różowych latach 70tych ;) zawsze byłam pod wrażeniem jej piękna ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ♥
Thank you for your comment ♥